Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

XIX Wieluńskie Spotkania Jazzowe

ostatnia aktualizacja 12.11.2019 wtorek 12:53

Wieluński Dom Kultury zaprasza na kolejne święto muzyki jazzowej w mieście.

więcej...

Boatshow Poland

ostatnia aktualizacja 07.11.2019 czwartek 12:28

21. edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych, Boatshow Poland, odbędzie się w dniach 15-17 listopada (piątek – niedziela), w łódzkiej Hali Expo.

więcej...

30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

ostatnia aktualizacja 24.09.2019 wtorek 13:16

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier jest największą tego typu imprezą w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie w dniach 27-29 września (piątek – niedziela).

więcej...

Light Move Festival ponownie rozświetli Łódź

ostatnia aktualizacja 23.09.2019 poniedziałek 11:33

IX edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light Move Festival odbędzie się w dniach 27-29 września (piątek – niedziela, w godz. od 19:00 do 24:00).

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji